S PÁROU JDE VŠECHNO SNADNO

VLÁČNE BRIOŠKY AJ LAHODNÝ CHLIEB PITA ĽAHKO A RÝCHLO

Ak použijete pri pečení paru, vaše pokrmy získajú chrumkavejšiu kôrku, lákavejšiu farbu a vnútri budú vláčne a nadýchané. S funkciou priamej dávky pary dodáte vašim pečeným jedlám dokonalú chuť i farbu bez toho, aby ste ich pripravili o cenné živiny. To všetko jednoduchým stlačením tlačidla.

PEČTE CHLIEB AKO PEKÁRI

Naša multifunkčná rúra PlusSteam bez problémov zvládne upiecť chlieb alebo múčnik, grilovať a piecť mäso ako bežná rúra. Jej čaro spočíva v tom, že počas pečenia k pokrmu pridá dávku pary. Každý bochník chleba, každá žemľa alebo focaccia budú chutiť ako z vašej obľúbenej pekárne.

ZOBRAZIŤ MULTIFUNKČNÚ RÚRU PLUSSTEAM

PEČENIE S RÚROU PLUSSTEAM

 • 1
  KROK 1

  Pred zapnutím rúry nalejte do priehlbiny na dne dutiny rúry 100 ml vody.

 • 2
  KROK 2

  Zvoľte funkciu Teplovzdušné pečenie / Para a nastavte rúru na správnu teplotu.

 • 3
  KROK 3

  Stlačením tlačidla Para pridáte paru a potom už len sledujte, ako sa váš múčny pokrm krásne pečie. Jednoduché.

alt text

JEDNODUCHÁ CESTA K PERFEKTNEJ CHUTI

Príprava pokrmov je vďaka pare jednoduchá a zábavná. Vyskúšajte si naše recepty, ktoré vám pomôžu využívať vašu parnú rúru na maximum. Vychutnávajte si chrumkavé bagety aj lahodný chlieb pita, ktorý bude skvele chutiť s vašim obľúbeným dipom.

#JEDNODUCHÉTIPY S PAROU

Nevyhadzujte peniaze za pečivo. Radšej vráťte včerajšiemu chlebu vláčnosť a skvelú chuť dávkou pary. Pochutíte si a nebudete musieť plytvať jedlom.

ZOBRAZIŤ ĎALŠIE #JEDNODUCHÉTIPY

PRÍPRAVA JEDLA POMOCOU PARY JE POSTAVENÁ NA VEDECKÝCH ZÁKLADOCH

Správne množstvo vlhkosti v spojení s tradičným teplovzdušným ohrevom zabezpečí dokonalé vykysnutie a upečenie ľubovoľného druhu cesta. Pečte koláče, chleba, muffiny alebo croissanty bez obáv o výsledok.

ZOBRAZIŤ MULTIFUNKČNÚ RÚRU PLUS