#JEDNODUCHETIPY

Uľahčíme vám život.

Sme presvedčení, že život sa má žiť. Preto sme pre vás pripravili #JednoduchéTipy. Ide o praktické triky, ktoré vám v kombinácii s našimi spotrebičmi uľahčia každodenné úlohy, aby ste mali viac času na to, čo vás skutočne baví.

ODSTRAŇOVANIE PESTICÍDOV? JEDNODUCHO.

Keď ovocie alebo zeleninu iba opláchnete vodou, neodstránite tak všetky pesticídy. Preto vodu zmiešajte s trochou octu, výsledok bude oveľa lepší. #JednoduchéTipy #Pesticídy

 • 1
  Zábavné čokoládové lyžičky

  Pripravte deťom zábavnú sladkú lízanku. Stačí niekoľko lyžičiek namočiť do čokolády, ktorú ľahko a rýchlo zohrejete na indukčnom varnom paneli!

 • 2
  Efektný chlieb s prekvapením

  Lahodná a jednoduchá chuťovka! Bochník chleba narežte do polovice podľa mriežkového vzoru, rezy vyplňte syrom, olivovým olejom a ľubovoľnou náplňou podľa chuti. Pečte v rúre pri 220 °C, kým sa syr neroztopí.

 • 3
  Magická čokoláda

  Dodajte svojim dezertom šmrnc hoblinkami kvalitnej čokolády. Ak nemáte poruke vhodné strúhadlo, neprepadajte panike, skvele vám poslúži aj škrabka na zemiaky. Jednoduché.

Je čas sadiť!

Pripravte si sprej, s ktorým ochránite vaše rastliny pred voškami. Doma a úplne prírodne.

CHRUMKAVÝ CHLIEB? JEDNODUCHO.

Kto by si pomyslel, že upiecť chrumkavý chlieb môže byť takto jednoduché? Stačí ho počas posledných minút pečenia pokropiť vodou! V našej novej dômyselnej rúre pripravíte chrumkavý chlieb jednoduchým stlačením tlačidla...

 

MULTIFUNKČNÁ RÚRA ZANUSSI STEAMBAKE

KRÁJANIE MELÓNA? JEDNODUCHÉ.

Krájajte melón ako ninja! #JednoduchéTipy # Leto #OvocnýNinja

ŠKVRNA OD ČERVENÉHO VÍNA? JEDNODUCHÉ.

Jednu nehodu môžete vyriešiť pomocou inej! Na odstraňovanie škvŕn od červeného vína je skvelé biele víno.

TRI PIZZE? JEDNODUCHO.

Capricciosa, Margherita, Pepperoni! Pomocou teplovzdušnej funkcie Zanussi HotAir môžete piecť tri pizze súčasne s istotou perfektného výsledku. Párty sa môže začať! #Zanussi #Pizza

KÚZELNÝ ZAVLAŽOVAČ KVETÍN

Nie je nutné otravovať rodinu alebo priateľov zalievaním kvetín, keď idete mimo domu. Tu je dômyselný trik!

 • RÝCHLY A ŠETRNÝ

  Chystáte sa ísť von, ale zistili ste, že vašu obľúbenú košeľu treba dať do práčky? Použite náš super rýchly program 30@30.

 • VŽDY PORUKE NA VARENIE

  Zostali vám nejaké bylinky? Uschovajte ich v olivovom oleji v mrazničke a použite ich na varenie neskôr.

 • PRIESTOR VEĽKOSTI XXL

  Chystáte veľkú rodinnú večeru? Jednoduché. S našimi rúrami s objemom XL môžete navariť pre celú veľkú rodinu jednoducho a naraz!