OBJAVTE DOKONALÝ VYSÁVAČ

VÝBORNÁ VYVÁŽENOSŤ

Na účinné upratovanie potrebujete výkonný vysávač. Poradíme vám, ako si vybrať ten správny, aby ste si mohli užívať pohodlie čistého domova.

VRECKOVÉ, ALEBO BEZ VRECKA?

Chcete, aby bol prach nepriedušne uzavretý v hygienickom vrecku, ktoré netreba každú chvíľu vysypávať? Vyberte si vreckový vysávač. Ak chcete ušetriť za vrecká alebo sa vám nechce sledovať ich zásobu, vyberte si bezvreckový vysávač.

DOMÁCE ZVIERATÁ?

Každý, kto má doma psa alebo mačku, dobre vie, aký náročný je boj so zvieracími chlpmi. Ťažko sa odstraňujú najmä z kobercov, čalúnenia a ďalších tkanín. Najlepším riešením, ako zachytené chlpy odstrániť, je zaobstarať si vysávač s turbo hubicou. Ten sa postará aj o hĺbkové čistenie a starostlivosť o koberce.

KOMPAKTNÝ MODEL, ALEBO ŠTANDARDNÁ VEĽKOSŤ?

Pokiaľ vo vašej domácnosti nie je o priestor núdza, vyberte si vysávač s veľkou kapacitou, aby ste nemuseli príliš často meniť vrecko alebo vyprázdňovať zásobník na prach. V malom byte je dôležité, koľko priestoru máte k dispozícii na uloženie vysávača. Ak doma nemáte miesta nazvyš alebo máte veľa schodov, po ktorých treba vysávač nosiť, možno bude pre vás dobrou voľbou kompaktný vysávač.

POVRCHY

Vyberte si vysávač s hubicou, ktorá bude kompatibilná so všetkými typmi podláh vo vašej domácnosti. Ak máte koberce, použite turbo hubicu s rotačnou kefou, ktorá pomáha uvoľňovať prach a nečistoty. Ak u vás prevažujú drevené podlahy alebo dlažba, použite hubicu na tvrdé podlahy, pretože je účinná, ale zároveň šetrná k podlahe, takže ju neodrie. Kombinované alebo „štandardné“ hubice môžete prispôsobiť kobercu aj tvrdej podlahe.

NASTAL ČAS NA VÝBER TOHO PRAVÉHO VYSÁVAČA

V našej ponuke nájdete vysávače vhodné do každej domácnosti. Máte zvieracieho kamaráta, rozľahlý byt alebo naopak minimum miesta nazvyš? Spoločne určite nájdeme riešenie.

POZRITE SI VYSÁVAČE