Objavte dokonalú rúru

Od chrumkavého pečiva po šťavnatý rozbif

Kvalitná a spoľahlivá rúra je stredobodom každej kuchyne. S nami objavíte tú správnu.

PRIESTOR A UMIESTNENIE

Koľko priestoru máte k dispozícii? Na umiestnenie rúry potrebujete aspoň 60 centimetrov na šírku aj do hĺbky. Podľa toho, koľko priestoru máte k dispozícii na výšku, si môžete vybrať medzi kompaktnou, samostatnou alebo dvojitou rúrou. Môžete ich porovnávať a vyberať z celého radu možností. Kompaktné rúry majú výšku len 45 centimetrov. Výška štandardnej rúry je 60 centimetrov. Rúry s veľkým objemom dosahujú výšku od 72 do 80 centimetrov. #JednoduchýTip: Zabudovateľná rúra s bočným otváraním dvierok vám umožní stáť bližšie, aby ste do nej mohli ľahko a pohodlne vkladať obľúbené pokrmy aj v malej kuchyni.

KAPACITA

Hostíte často väčšie návštevy? Objem trouby se měří v litrech – čím větší hostina, tím větší objem budete potřebovat. Pre štvorčlenné a početnejšie domácnosti alebo pre veľkých jedákov bude vhodná rúra s objemom 70 a viac litrov. Kapacita od 40 do 70 litrov vystačí pre tri až štyri hladné žalúdky. Objem 35 až 40 litrov bude ideálny pre jedného až dvoch nadšencov varenia. #JednoduchýTip: Ak si chcete pri príprave jedla užívať väčšiu slobodu, vyberte si rúru s vyberateľnými roštmi.

Varenie a pečenie

Aké metódy prípravy jedla obľubujete? V parnej rúre môžete vďaka pare pripravovať pokrmy s ešte výraznejšou chuťou a lákavejšou konzistenciou, nad ktorými sa vám budú zbiehať slinky. Rúra so samostatným grilom vám poskytne viac priestoru na pečenie, čo sa zíde pri príprave väčšieho množstva jedla. V konvenčnej a teplovzdušnej rúre je príprava mäsa jednoduchá, ale s parnou rúrou dosiahnete výsledky, ktoré vás očaria. Teplovzdušná rúra zabezpečuje rovnomernejšie pečenie a vylepší chuť a štruktúru pečiva a múčnikov. Zaujali vás všetky spomenuté funkcie? Multifunkčná rúra zvládne všetky vyššie uvedené činnosti a parné programy navyše pokrmom dodajú dokonalú chuť a konzistenciu.

ČISTENIE

Zamerajte sa na funkcie, ktoré urýchľujú a uľahčujú čistenie rúry, aby vám zostalo viac času na veci, ktoré vás bavia. Samočistiaci pyrolytické rúry spália všetky nečistoty, ktoré v rúre zostanú. Zostane po nich len prach, ktorý ľahko zotrite vlhkou handričkou bez použitia akýchkoľvek čistiacich prostriedkov. Modely s katalytickou vložkou pohlcujú mastnotu a v prípade potreby ich možno vymeniť. #JednoduchýTip: Povrchová úprava proti odtlačkom prstov nielenže skvele vyzerá a navyše si vyžaduje menej údržby.

Už viete, ako na to? Tak len smelo vyberajte!

Prezrite si náš rad rúr vo veľkostiach M, L, XL a XXL. Grilujte, pečte a zapekajte v multifunkčnej parnej rúre. Alebo zájdite ešte ďalej a doprajte si parnú rúru, ktorá vašim pokrmom dodá chrumkavú vonkajšiu kôrku a šťavnatú a vláčnu konzistenciu vo vnútri.

Pozrite si rúry

PEČTE CHLIEB AKO PEKÁRI

Naša multifunkčná rúra PlusSteam bez problémov zvládne upiecť chlieb alebo múčnik, grilovať a piecť mäso ako bežná rúra. Jej čaro spočíva v tom, že počas pečenia k pokrmu pridá dávku pary. Každý bochník chleba, každá žemľa alebo focaccia budú chutiť ako z vašej obľúbenej pekárne.

ZOBRAZIŤ MULTIFUNKČNÚ PARNÚ RÚRU