Sprievodca nákupom SPOTREBIČOV ZANUSSI

Urobiť to správne rozhodnutie? Jednoduché.

Či už si zariaďujete kuchyňu snov, alebo len nahrádzate spotrebič, ktorý už doslúžil, s našimi praktickými sprievodci nákupom určite nesiahnete vedľa.

OBJAVTE PERFEKTNÚ PRÁČKU

Vyberáte si novú práčku? Zvážte, koľko priestoru máte k dispozícii, ako často a aký objem bielizne periete aj z akých materiálov sú najčastejšie vaše odevy. Výber bude jednoduchší.

Sprievodca pri nákupe práčky

Vypátrajte sušičku, ktorá nemá chybu

Pri výbere sa zamerajte na to, ako často sušíte, aké materiály prevažujú vo vašom šatníku, a či sú vaše odevy náročné na žehlenie. Radi vám poradíme.

Nájdite si dokonalý odsávač pár

Ktoré aspekty je potrebné zvážiť pri výbere vhodného odsávača pár? Zamyslite sa, aký typ jedál najčastejšie varíte, a nezabúdajte tiež na veľkosť vašej kuchyne. S rozhodovaním vám pomôže náš praktický sprievodca pri nákupe.

Nájdite si ideálnu rúru

Rúra je stredobodom vašej kuchyne. To platí vždy, či už varíte pre veľkú rodinu alebo len pre dvoch. S naším návodom si tú pravú rúru nájdu aj milovníci pečenia a grilovania.

RÚRY

yberte si perfektný varný panel

Je pre vás dôležité jednoduché čistenie varného panela? Preferujete predovšetkým rýchly ohrev? Parametrov, na ktorých záleží, je neúrekom. Preto vám s výberom radi pomôžeme.

Nájdite dokonalú chladničku s mrazničkou

Bez chladničky s mrazničkou by ste sa v kuchyni obišli len ťažko. Vybrať si tú správnu však môže byť tvrdý oriešok, preto prinášame sprievodcu pri nákupe, ktorý vás bude inšpirovať.

Objavte ideálnu umývačku riadu

Programy by mali zodpovedať typu riadu, ktorý najčastejšie umývate. Ďalšími kritériami sú umiestnenie, kapacita alebo spotreba energie. Poradíme vám, na čo sa zamerať.

Sprievodca nákupom umývačky riadu

OBJAVTE DOKONALÝ VYSÁVAČ

Na účinné upratovanie potrebujete výkonný vysávač. Poradíme vám, ako si vybrať ten správny, aby ste si mohli užívať pohodlie čistého domova.

Sprievodca nákupom vysávače