UĽAHČUJEME VÁM ŽIVOT. OD ROKU 1916.

ZJEDNODUŠUJEME DOMÁCE PRÁCE

Vášnivo sa usilujeme o to, aby sme vám prinášali praktické a účinné riešenia s jednoduchým používaním. V každom našom výrobku sa snúbi taliansky dizajn s kvalitou.

NAŠA HISTÓRIA

V roku 1916 začal mladý podnikateľ Antonio Zanussi v severovýchodnom Taliansku vyrábať sporáky. Čoskoro vyvinul celý rad dômyselných výrobkov. Od toho času plnila spoločnosť Zanussi úlohu inovátora a priekopníka na poli domácich spotrebičov. Priniesla na trh inovácie ako prvý plynový sporák a prvá chladnička s automatickým odmrazovaním. Rovnako ako pred 100 rokmi, aj dnes je základným kameňom nášho úspechu dômyselný taliansky dizajn.

Všetko je teraz jednoduchšie.

Za posledných 100 rokov sme vám predstavili viacero dômyselných nápadov s jediným cieľom: ponúknuť vám výrobky, ktoré vám čo najviac uľahčia život. Vďaka práčkam s objemom XXL sme znížili frekvenciu prania a kuchyne sme vybavili rúrami, ktoré vám ušetria veľa námahy, pretože sa vyčistia samy. Zjednodušujeme vám domáce práce, aby ste sa mohli venovať priateľom a rodine.

DIZAJN A INOVÁCIE

Vďaka skvelej kombinácii techniky a dizajnu vyvíja spoločnosť Zanussi spotrebiče, ktoré predbiehajú svoju dobu. Úspešne sa vám snažíme uľahčiť život v rôznych oblastiach. Prinášame chladničky, sporáky, rúry, odsávače pár, varné panely, práčky a sušičky.

VÝVOJ NAŠICH VÝROBKOV

Za posledných 100 rokov sa toho odohralo mnoho. Pozrite sa, ako sa naše výrobky vyvíjali s cieľom čo najviac vám uľahčiť život.

OD HODÍN K SEKUNDÁM

Naše varné panely sa stali postupom času stále rýchlejšie a šikovnejšie. Najprv sme v roku 1916 uviedli na trh plynový sporák. Šálku čaju ste si tak mohli pripraviť otočením ovládača, čo bolo rozhodne rýchlejšie ako vyrúbať strom. Preskočme do roku 2000, kedy sme na trh uviedli náš indukčný varný panel. Je rýchlejší, bezpečnejší, energeticky úspornejší a dlhé čakanie na vriacu vodu je teraz minulosťou.

ZOBRAZIŤ VARNÉ PANELY

OD OHŇA K PARE

Uľahčiť ľuďom pečenie bolo pre spoločnosť Zanussi vždy to najdôležitejšie. V roku 1916 sám Antonio Zanussi vyrobil našu prvú oceľovú rúru, ktorá prinášala lepšie výsledky pečenia než príprava na otvorenom ohni. Dnes môžete s rúrou Zanussi premeniť vašu kuchyňu na pekáreň. S rúrou Direct Steam pripravíte vďaka malej dávke pary pečivo a chlieb s dokonalou kôrkou, a keď skončíte, rúra sa jednoduchým stlačením tlačidla sama vyčistí. Jednoduché.

ZOBRAZIŤ RÚRY

OD KUSOV ĽADU K CHLADNIČKÁM S MRAZNIČKOU

Kedysi ste na uchovanie potravín v čerstvom stave potrebovali pivnicu alebo ste museli mať poruke niekoľko veľkých kusov ľadu. Bolo treba počkať až do 50. rokov 20. storočia, kým sa vďaka elektrickej chladničke zjednodušilo skladovanie potravín. Teraz prichádzame s chladničkou TwinTech, ktorá v oblasti uchovávania čerstvých potravín predstavuje to najlepšie. Chladnička aj mraznička majú samostatný okruh prúdenia vzduchu, takže potraviny zostanú čerstvé a chutné dlhší čas.

POZRITE SI CHLADNIČKY S MRAZNIČKOU

OD JEDNOTLIVÝCH KUSOV BIELIZNE PO 10 KG NARAZ

Spôsob, akým perieme bielizeň, sa za posledných 100 rokov radikálne zmenil. Vtedy to bola práca takmer na plný úväzok. Namočiť, vydrhnúť, namočiť, vydrhnúť, vyžmýkať, zavesiť na vešiak, čakať, hotovo. S práčkou LINDO300 dnes zvládnete vyprať dresy celého futbalového tímu naraz. To znamená celých 10 kg bielizne, ktoré vyperiete jednoduchým stlačením tlačidla. Pre vás to znamená menej času stráveného praním a viac času na zábavu. Jednoduché.

ZOBRAZIŤ PRÁČKY

OD JEDNÉHO DŇA K JEDNÉMU PROGRAMU

Pred 100 rokmi bolo pranie bielizne všetko možné, len nie jednoduché. Mohlo vám zabrať dokonca celý deň. Pranie, vešanie, čakanie, zbieranie – a to všetko len vtedy, keď svietilo slnko. Dnes môžete mať špinavú bielizeň vypranú a vysušenú už za 60 minút. Naše práčky so sušičkou oblečenie vyperú a usušia v jednom spotrebiči a v rámci jedného programu. Bielizeň je odložená. Je čas na zábavu. Jednoduché.

ZOBRAZIŤ PRÁČKY SO SUŠIČKOU